Hakkımda

Hakkımda | ibrahimemir.com.tr

Ben Kimim?

Merhaba, sizinle tanıştığıma memnun oldum. 96'lı olmakla beraber Eskişehir doğumluyum. Bilecik ilinin Bozüyük ilçesinde yaşamaktayım. Eğitim hayatım ilk öğretim ailemin yanında geçti. Ortaöğrenim ve lise Eskişehir ilinde az bir mesafede de olsa gurbette geçti denebilir. İnternet ile tanışmam her bir genç olarak 2008-2009 yıllarında orta okul lise geçiş dönemlerinde daha sık olarak cereyan etti. O yıllarda metin2 diye bir oyunla tanışarak hayatımın vahim zamanları mı desem nasıl bir tabirle anlatsam bilemedim. Bağımlılık yapan aynı zamanda , uzun süre vakit kaybettiğimiz bir oyun. Daha sonra bunun pvp serverleri vs ortaya çıktı ve o dönemlerde pvp kurmak popülerdi. Bizde kuzenim ile pvp kurarak ve forumlar ile tanışarak internet ortamında bulunduk. Bu şekilde bir kaç yıl geçti. Bu yıllarda Türkiye'nin önde gelen r10.net ile tanıştım. Webmasterlerin , alım satım, web site satışlarının,oyun,teknoloji aklınızın geldiği her şeyin satıldığı anlatıldığı bilgi edinildiği bir forum ile yeni bir sosyal ortam ile tanışmıştım. Yanında bir kaç forum ile daha tanıştım. Bu forumlarda pvp kurarken dedim neden ben bu pvplerin kurulduğu sunucuları satmayayım dedim ve yeni kişiler ile tanışmaya başladım. Her ne kadar tanıştığım kişiler iyi insanlar olmasa da sunucu sektörüne girmiş bulundum. Ve bu sektörde kötü anılarım olsada uzun bir süre 724vds.net adresinde sanal sunucu hizmeti verdim. O dönemlerde adsense ve youtube popülerdi ve video düzenleme, spam video paylaşma, yedekleme vs daha çok sanal sunucularda yapılmaktaydı. Bu sayede sanal sunucu talepleri yüksekti. Küçükten bir sunucu ile baslamıştım ve ikinci sunucumu almıştım.Sunucu işi yaparken boş zamanlarımı değerlendirmek adına Film ve dizi sektörü ile tanıştım. Sunucudaki boş yerleri değerlendirmek için bir vds yani sanal sunucu kendime ayırarak başkaları için ücretli film dizi sitelerine ücretli video yüklemeleri yaptım. Belli bir arşiv ve tecrübe kazandıktan sonra kendi film ve dizi sitemi kurdum. Belirli bir düzeye geldi ve siteyi almak için talep eden bir arkadaşa devir ettim. Sonrasında dizi film upload devride bitti. Uzun bir süredir uploaderlik yapmadım. Tekrar yeni arayışlara girdim. Neler yapabilirdim? Forumlarda sürekli takıldığım için hep kategorileri dolaştım ve bozum sektörüne denk geldim. Bozum sektörünün yanında aynı zamanda epin sektörüne de giriş yaptım. Şuanda güncel olarak bireysel olarak oyun parası ,kontör ve çeşitli alım satım üzerine hizmet sağlamaktayım.


Uzun bir yazı oldu. Sürçü lisân ettiysek affola...

Eğitimim

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

2,96 (2014 - 2021)

Makine Mühendisliği

Yeteneklerim

İndirimli n11 ödemeleri

n11 ödemelerinizi indirimli yapabilirim. Sepet fiyatınızın 0,875 katını bana ödeyerek indirimli şekilde ürüne sahip olabilirsiniz. İndirim kodlarına ekstra eklenen indirimdir.

Epin - Oyun Parası

Oyun kodları temin edebilirim. Steam, UC (Pubg Mobile ),Razer gold, Riot Points (VP-RP),TG (Point Blank),ZA (Zula Altını),Tinder Gold Abonelik vb. kodlar.

Paypal ve Skrill Ödemeleri

Paypal ve Skrill Ödemelerinize komisyon dahilinde yardımcı olabilirim.